çiyanBazı çiyan türleri insanları soktuklarında zehirlenmelerine sebep olurken bazıları da öldürebilmektedir. Nemli ve rutubetli alanları yaşama alanı olarak kullanan haşere türleri herhangi bir şekilde vücudunuzla temas ettiğinde sizi ısırıp, zehirleyebilmektedir. Çiyan ısırması durumunda kızarma, şişme, şiddetli ağrı gibi şikayetler yaşayabilir, sağlık sorunları ile karşılaşabilirsiniz. Yaşadığı bölgeye göre farklı özelliklerde olan haşere türleri insanlar için zararlı bir canlıdır. Vücudunda çok sayıda ayağı bulunan ve ayaklarının her biri zehirli olan bu haşere türü akrep kadar olmasa da tehlikeli bir canlıdır. Ev ve işyerlerinde herhangi bir şekilde karşılaşılması halinde çiyan ilaçlama alanında hizmet veren profesyonel bir firmadan yardım almalısınız.

Sıcak ve kurak bölgelerde yaşayan türleri daha zehirli olurken insanlara her şekilde zarar verebilen bir canlıdır. Durum böyle olunca da önlem alınması, yardım alınması gereken bir husustur. Evlerinizin içine sıcaktan kaçmak, saklanmak için gelen çiyanlar insanların yaşadıkları alanlarda zararlı olmaktadır. Ev veya işyerinde bu haşere türü ile karşılaşmanız halinde hiçbir şekilde müdahale etmemeniz profesyonel pire ilaçlama ve çiyan ilaçlama hizmeti veren firmalardan yardım almalısınız. Börtü böcek türleri ile beslenen haşere türünün büyük olanları deriyi delebilme özelliğine sahipken küçük olanları bu özelliğe sahip değildir. Kurak bölgelerde yaşayan türleri daha tehlikeli olmakla beraber herhangi bir şekilde temas ettiğinizde sizleri zehirleyebilmekte.

Tamamen müşteri odaklı çalışan firmamız çiyan ilaçlama alanında profesyonel hizmet sunmaktadır. Ev ve işyerlerinizde rastladığınız haşere türüne en etkili ilaçlarla müdahale edip, kısa zamanda sizi sorunlarınızdan kurtarmakta. Gerek hizmet aşamasında gerekse hizmet sonrasında müşterilerine her türlü desteği sunan firmamız ziraat mühendisleri tarafından özel olarak hazırlanan ilaçlarla çiyanlara müdahale etmektedir. Çiyan ilaçlama alanında sunmuş olduğu hizmetin kalitesini artırabilmek adına alanında çıkan yenilikleri hızlı bir şekilde çalışma alanına dahil etmektedir. Uzman ve tecrübeli kadrosu ile hizmet veren firmamız sizlerin memnuniyeti adına kesintisiz hizmet vermektedir. Kaliteli hizmet anlayışı ile çıkmış olduğu yolda müşterilerinin de desteği ile emin adımlarla ilerleyen firmamız her türlü desteği müşterilerine sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti ilkesine her şeyden çok değer veren çalışma yapısıyla hizmet vermektedir.