agac-kurduMobilya kurdu olarak da bilinen Ağaç Kurdu, otçul beslenen bir böcek türü olmasında rağmen insanlara birçok farklı çeşitte zarar verebilen bir canlıdır. Ahşabın bulunduğu her yerde yaşayabilen bu canlıların üstesinden gelmek için etkili bir ilaçlama çalışmasının yürütülmesi gerekir. İşlenmemiş ahşaba ve tüm ağaç ürünlerine zarar veren bu zararlılardan uzun süreli kurtulmak için Tahta Kurdu ilaçlama işlemlerinin belirli aralıklarla tekrarlanması gerekebilir. Ayrıca yapılan uygulamalarda hangi ilacın kullanılacağı ve bu ilacın hangi bölgelere uygulanacağı da Ağaç Kurdu ile mücadele açısından büyük önem taşımaktadır. Tahta kurdunu yok etmek için yapılan işlemlerin ile ahşabın iç kısımlarının da ilaçlanması mümkün olmadığından, kullanılacak ilaç kadar ilacın hangi tekniklerle uygulanacağı da önem kazanmaktadır.

Tahta kurdu ile mücadele konusunda Sağlık Bakanlığı ruhsatına sahip olarak çalışan bir firma ile çalışmak, gerek sorunun çözümü gerekse de insan sağlığının korunması açısından gereklidir. Ev ve iş yerinde bulunan ahşaptan yapılmış tüm eşyalarla beslenebilen bu böcekler uzman bir firma ile çalışılmaması halinde tüm eşyaların kısa süre içinde kullanılmaz hale gelmesine neden olacaktır. Zira Tahta Kurdu türlerinin tamamı son derece güçlü bir çene yapısına sahiptir ve en sert ağaç türlerini dahi hızlı bir şekilde yiyebilir. Mobilya Kurdu ilaçlama işlemlerinde etkili olacak ilacın doğru şekilde belirlenmesi kadar ilaç karışımının insanlara zarar vermeyecek şekilde hazırlanması da önemlidir. Korsan olarak çalışan kişilerin yaptığı Ağaç Kurdu ilaçlama işlemleri insanların yaşam alanındaki tüm yüzeylerin zehirli kimyasallarla kaplanmasına sebep olmaktadır.

İstanbul, Ankara, İzmir, İzmit ve Bursa genelinde Sağlık Bakanlığı ruhsatı ile Ağaç Kurdu ilaçlama hizmeti veren firmamız, bu zararlılardan hızlı bir şekilde kurtulmanızı ve sorunun da uzun süre boyunca tekrarlanmamasını sağlamaktadır. Ağaç Kurdu ile mücadele hizmetlerimiz ile kesin çözüm sunduğumuz gibi; hamam böceği, Karafatma, pire, kene ve kalorifer böceği gibi diğer haşerelere de anında etki edecek ilaçlama uygulamaları geliştirmekteyiz. Firmamız sorundan kısa süre içinde kurtulmanızı sağlayan tüm hizmetlerini bütçe dostu fiyatlarla sunmaktadır.