amerikan-hamam-bocegiHamam böceklerinin en dayanıklı türlerinden biri olan Amerikan hamam böceği, iri yapılarıyla diğer türlerden kolaylıkla ayırt edilebilir. Tam manasıyla bir mikrop yuvası olan bu böceklerden kurtulmak için ciddi ve etkili bir Amerikan hamam böceği ilaçlama projesi yürütülmesi gerekir. Amerikan hamam böceği ilaçlama uygulamalarının proje olarak adlandırılmasının nedeni, bu canlılarla savaşın gerçek manada uzmanların işi olması ve küçük yanlışların dahi büyük sonuçlara neden olmasıdır. Zira kimyasal maddelerle de beslenebilen bu böcekler, yapılan pire ilaçlama ve Amerikan hamam böceği ilaçlama uygulamaların yanlış kullanılan ilaçlarla beslenerek çok daha hızlı şekilde gelişebilmektedir.

Piyasada illegal olarak çalışan yani Sağlık Bakanlığı ruhsatına sahip olmadan kaçak iş yaptığı halde kendini Amerikan hamam böceği ilaçlama uzmanı olarak tanıtan kişiler, kullandıkları belli belirsiz kimyasallar ile böceklerin daha da hızlı üreyerek “dev bir soruna dönüşmesine bizzat yardımcı olmaktadır”. Amerikan hamam böceği ilaçlama konusunda dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise bu böceklerin çevre şartlarına uyum sağlama ve etken kimyasallara çok hızlı bağışıklık geliştirme yeteneğidir. Yanlış ilaç karışımları ile yapılan Amerikan hamam böceği ilaçlama işlemleri böceklerin daha dirençli hale dönüşmesine ve sorunun üstesinden gelmenin de çok daha zor bir hale dönüşmesine sebep olabilmektedir. Yetişkin böceklerin yanlış yapılan Amerikan hamam böceği ilaçlama işlemeleri ile daha dirençli hale gelmesi, yumurtaların bu kimyasallara bağışıklık kazanmış olarak doğması anlamını taşır. Şüphesiz bu da Amerikan hamam böceği ilaçlama uygulamalarında en son istenen şeydir.

Firmamız bu kadar çok konuya dikkat edilmesi gereken Amerikan hamam böceği ilaçlama hizmetlerinin ciddiyetinin farkında olarak, bakanlık onaylı ilaçlar ile sorunu geri dönmemek üzere ortadan kaldırmaktadır. İzmir, Ankara, İstanbul, Bursa ve İzmit’in her yerinde firmamızın sunduğu Amerikan hamam böceği ilaçlama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Zaman İlaçlama olarak Amerikan hamam böceği ile mücadele verdiğimiz gibi tüm hamam böceği türleri, Karafatma, gümüş böceği, tahtakurusu ve fare gibi zararlıları da hızlı bir şekilde yok etmekteyiz.