Ev ilaçlama fiyatları hakkında firmamızı aradığınızda personellerimizin sizlere yöneltmiş olduğu sorulara vereceğiniz yanıt maliyetin belirlenmesini sağlar. Ev ilaçlama fiyatlarını tek bir kalıbın içine sığdırmak ve bütün herkese aynı ücreti söylemek asla adil olmayacaktır. Çünkü böcek ilaçlama uygulamalarını birbirinden ayıran kıstaslar vardır. Fakat şunu bilmenizde fayda var. Firmamızda belirlenen ilaçlama fiyatları kesinlikle piyasaların çok altında bir rakamdır. Bütün amacı para kazanmak olan ve uygulamaları iş güvenliği kapsamında yapmayarak vatandaşların sağlığını tehlikeye atan firmaların varlığı, bu sektörde kaliteli hizmet veren kurumlara olan ihtiyacı arttırdı. Bu bağlamda “Önce İnsan Sağlığı” anlayışı ile hizmet veren Zaman İlaçlama firmamız alanın en güvenilir şirketlerinden biridir. Şirketimiz ile irtibata geçip ev ilaçlama fiyatları hakkında bilgi almak istediğinizde önemli olan unsurları şu başlıklar altında toplayabiliriz;

  • Ev ilaçlama sırasında yok edeceğimiz haşerenin türü ve sayısı
  • Böcek ilaçlama sırasında kullanılacak böcek ilacı miktarı
  • Uygulama yapılan alanın metrekare cinsinden büyüklüğü

Oldukça ekonomik ücretlerden oluşan ev ilaçlama uygulaması için vakit kaybetmeden firmamız ile iletişime geçebilir, böcek ilaçlama randevusu talep edebilirsiniz. Firmamızda; pire ilaçlama, hamam böceği ilaçlama ve akrep ilaçlama gibi bütün haşerelere tedbir alınmaktadır.

ev-ilaclama-fiyatlari-1

Ev İlaçlama Yöntemleri

Ev ilaçlama yöntemleri denilince hafızalarınızda beliren; fare kapanları, terlikler ve sinek dövücü aletleri bir kenara bırakın. Bu ilkel uygulamalar artık tarihin tozlu raflarına kaldırıldı bile. Sağlığınızı tehdit eden ve kalıcı hiçbir sonuç üretmeyen bu amatör uygulamaların yerine, böcek ilaçlama şirketlerinin ortak çalışmaları ile geliştirilmiş modern böcek ilaçlama uygulamalarımızdan yararlanmak için iletişim bilgilerimizden bize ulaşmanız yeterli. Ev ilaçlama yöntemleri başlıklar halinde sıralanacak olursa;

  • Jel İlaçlama
  • Sıvı İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Fare İstasyonları

Ev ilaçlama sırasında kullandığımız yöntemler sorunun çözümünde %100 garantili sonuç vermektedir. Özel yaşam alanınızı istila eden haşerenin adı ne olursa olsun Zaman İlaçlama firmamızı 7 gün 24 saat arayabilir, ekibimizden destek alabilirsiniz.

Ev İlaçlama Şirketleri

Ev ilaçlama şirketleri içinde hangisi ile çalışacağınızı bilmiyorsanız en doğru adrestesiniz. 20 yıla yakın geçmişi ve müşteri referansları ile alanının öncü ismi olmuş firmamızda kullanılan böcek ilaçları Sağlık Bakanlığından onaylı ve sağlığınızı tehdit edecek hiçbir unsur barındırmaz. Böcek ilaçlama uygulamasında görev alan personellerimiz ilaçlama konusunda eğitimlidir. 7/24 kesintisiz hizmet anlayışı ile hareket eden firmamız bir telefon uzağınızda bekliyor.