Pire haşeresi kan emerek beslendiğinden dolayı oldukça zararlıdır ve pirelerden kurtulmak için mücadele edilmesi gereken ilk canlılar arasındadır. Ciddi sağlık problemlerinin çoğu bu haşere yoluyla bulaşabilir. İnsanlarda görülen bu haşere, kedi, köpek gibi hayvanlarda da bulunabilir. Dışarıdan alınan eşyalar, gelen misafirler, evcil hayvanlar yoluyla evlerimize de gelebilen pirelerden kurtulmak oldukça önemlidir. Bu durumlar karşı karşıya kalan kimseler, pire ilaçlama firmaları tarafından yardım almalıdırlar.

pirelerden kurtulmak
pirelerden kurtulmak

pirelerden kurtulmak

Evcil hayvan olarak kedi, köpek besleyen kimselerin evlerinde daha sıklıkla karşılaştıkları pireler bu tür hayvanlardan insanlara ya da yumurtalarını bırakmak amacıyla evde bulunan kuytu köşelere de zıplayabilmektedirler. Ufak olmaları geçtikleri yerlerde görülmelerini zorlaştırır. Bu haşereler ancak bazı belirtiler yoluyla anlaşılabilir. Pire ısırığı bu tür zararlı belirtiler arasındadır. Aşırı kaşıntı ardından oluşan kabarıklık, kızarıklık pire ısırığına işaret olabilir. Bu da evde pire olma ihtimalini fazlalaştırır. Evde pirelerden kurtulmak ise, pire ilaçlama ile mümkündür. Genellikle sıvı ilaçlama yöntemi uygulanarak gerçekleştirilen bu işlem ardından, pirelerin tümünden kolaylıkla kurtulmuş olunur ve pirelerden kurtulmak mümkün hale gelir. Püskürtme yolu ile uygulandığından evdeki her tür alana temas edebilecek bu ilaçlama uzman kişilerce gerçekleştirilmelidir.

pirelerden kurtulmak

Pire haşeresi, üremelerini yumurtalama ile gerçekleştirdiğinden oldukça hızlı şekilde çoğalabilir. Bu da en kısa zamanda sayılarının yüzlerce olmasına sebeptir. Eğer buna engel olunması evlerimizde pirelerden kurtulmak daha da zorlaşacaktır. Gözle görülmesi dahi imkansız olan bu haşerelere karşı yapılacak bireysel müdahalelerden kesin sonuçlar alınamaz. Profesyonel pire ilaçlama şirketi olarak sizlere evlerinizde, iş yerlerinizde, park, bahçelerde karşılaştığınız pire sorunlarınıza karşı çözüm getirmekteyiz. 7/24 sizlere hizmet vermekte ve Sağlık Bakanlığı onaylı olarak pirelerden kurtulmak amacıyla çalışmaktayız. pirelerden kurtulmak