halı-bocegi

Yünlü eşyaların beslenme listelerinin ilk sırasında yer alması, halı böceği türlerinin evlerden işyerlerine her alanda insanların karşısına çıkmasına neden olur. İpek de dahil olmak üzere “organik bileşenli” tüm kumaş türlerini yiyen bu böceklerden ancak doğru planlanan ve doğru ilaç karışımlarının kullanıldığı halı böceği ilaçlama uygulamaları ile kurtulmak mümkündür. Gerek çok hızlı yumurtalaması gerek bir defada çok sayıda yumurta bırakması gerekse de yumurtaların çok hızlı şekilde olgunlaşması; halı böceği ilaçlama işlemlerinin vakit kaybetmeden profesyonel bir biçimde yapılmasını gerektirir. Halı Böceği ilaçlama uygulamalarının bireysel şekilde yürütülmeye çalışması ya da en kötüsünü yaparak bu konuda korsan kişilere güvenilmesi, bu zaten hızlı üreyen canlıların birkaç haftada binlerce bireyden oluşan bir popülasyon kurmasına neden olacaktır.

Halı böceği ilaçlama işlemlerinin titiz bir biçimde yürütülmesi ve böceklerin üremek için yumurta bırakabileceği tüm alanlar ilaçlamaya dahil edilmelidir. Ayrıca pire ilaçlama ve Halı böceği ilaçlama uygulamalarında olgun böcekler kadar yumurtaların da hedef alınması gerekir. Halı Böceği ilaçlama için kullanılacak ilaç karışımının hazırlanması dahi bilgi gerektirdiğinden, risk alarak hem insan sağlığının tehlikeye atılmaması hem de böceklerin kontrolden çıkmaması için amatörlere güvenilmemelidir. Profesyonel müdahalelerde yapılan halı böceği ilaçlama işlemleri sonrasında dahi kurtulan birkaç böcek bulunabilmekte ve halı böceği ilaçlama uygulamalarının periyodik şekilde tekrarlanmaması halinde bu birkaç böcek haftalar içinde binlerce böceğin ortama yayılmasına neden olabilmektedir.

Halı böceği ilaçlama konusunda İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara ve İzmit’teki tüm müşterilerimize garantili hizmetler sunmakta, Zaman İlaçlama kalitesiyle bakanlık onaylı ilaç karışımları ile sağlıklı uygulamalar yürütmekteyiz. Halı böceği ilaçlama uzmanı olan firmamız; kene, akrep, yılan, fare, hamam böceği, kalorifer böceği, gümüş böceği gibi aklınıza gelecek diğer tüm zararlılar üzerinde de kesin etkili olacak ilaçlamalar yapmaktadır. Firmamız bireysel ve kurumsal ihtiyaçlara teker teker cevap verebilecek genişlikte ve yaptığı işlerde büyük küçük demeden kalite seviyesini muhafaza edebilecek kadar profesyoneldir.