karıncaÇalışkanlığı ile tanınan ve birçok hikâyede insanlara örnek olarak gösterilen karınca, insanoğlunun yaşam alanları ile temasa geçtikten ve hele ki herhangi bir besin maddesi bulduktan sonra baş edilmesi ciddi manada zor bir soruna dönüşür. Karınca ilaçlama yapılmaması halinde bu inatçı, günün 16–18 saatini durmaksızın çalışarak geçiren canlılardan kurtulmak mümkün değildir. Besin kaynağına ulaşmak için insanoğlunun yaşam alanları düzenli ve hayret veren bir sistemle işgal eden bu canlılardan kurtulmanın tek yolu etkili pire ilaçlama ve karınca ilaçlama işlemleridir. Karınca ilaçlama konusunda yapılacak küçük yanlışların dahi sorunun daha dişli hale gelmesine neden olacağı unutulmamalıdır. Zannedilenin aksine karınca ilaçlama sadece yakınlardaki yuvalara değil, mekân dâhilinde birçok yüzeye de yapılır. Zira bu canlılar yuvalarında “kilometrelerce uzaktaki” besin kaynaklarına dahi erişim sağlayabilir, karınca ilaçlaması yapılmaması halinde bütün bir koloni insanoğlu üzerinden beslenebilir.

Karınca ilaçlama konusunda yürütülecek işlemlerin konu üzerine eğitim almış, ilaç karışımları konusunda bilgili, ilaçlama deneyimi olan uzmanlardan alınması gerekir. Karınca ile mücadele için korsan kişilerin verdiği karınca ilaçlama hizmetlerinden yararlanmak hem paranın sokağa atılması hem de insan sağlığının hiçe sayılması demektir, üstelik çözüm adına herhangi bir adım da atılmadığı halde…

Koloniyi kurtarmak ve kraliçe karıncayı korumak için insanların fiziksel olarak dayanamayacağı şartlara dayanan ve herhangi bir insanda bulunmayan bir özveri ile durmaksızın çalışan bu canlılar, karınca ilaçlama uygulamaları doğru şekilde yürütülmediği sürece insanoğlunun hayatından çıkmaz. Bir defa besin kaynağı bulduklarında saniyeler içinde haberleşerek insanların bulunduğu yeri işgal etmeye başlarlar ve karınca ilaçlama yapılmamış alanların her yerine yayılabilirler. Firmamız Zaman İlaçlama; İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir ve İzmit genelinde karınca ilaçlama konusunda profesyonel hizmetler vermektedir. Hamam böceği, kalorifer böceği, örümcek, sinek, Karafatma, fare ve diğer tüm zararlılarla ilgili sorunlarınız için firmamızın hizmetlerinden yararlanabilir, sorunun büyümeden kısa zamanda çözülmesini sağlayabilirsiniz. Firmamız bakanlık ruhsatı ile çalışmakta, insan sağlığına zarar vermeyen ilaçlar kullanmaktadır. Böcek ve haşerelerle ilgili tüm sorunlarınıza çözüm garantili ve cazip fiyatlı çözümler sunmak için çalışmaya aralıksız devam etmekteyiz.