kulagakacanKıskaçları sebebiyle ürkütücü bir görüntüye sahip olan Kulağa Kaçan, bodrumlardan çatı katlarına insanların yaşadığı hemen hemen her yerde karşılaşılabilen bir böcektir. Oldukça hızlı hareket etmelerinin ötesinde son derece sert bir dış yapıya sahip olduklarından bu haşereler ile mücadele için yapılan işlemlerinin doğru şekilde yapılmaması halinde ilaçlardan etkilenmezler. Kulağakaçan ilaçlama uygulamalarının soruna çözüm getirmesi için doğru ilaç karışımlarının kullanılması gerekir. Gelişigüzel kimyasalların yüksek dozda kullanımı dahi etkili olmamakta dahası böceklerin ilaçlamadan sağ kurtulurken insanoğlunun sağlığının bozulmasına sebep olmaktadır. Kulağa Kaçan ile mücadele, bu böceklere adını veren özellikleri sebebiyle kesinlikle ertelenmemesi gereken bir konudur.

Kulağa kaçan ilaçlama, bu böceklerin özellikle uyuyan insanların kulaklarından, burunlarından ve ağızlarından içeri girmesi sebebiyle aciliyeti olan bir meseledir. Her ne kadar bu böcekler aslında bitki çürükleri ve hayvan artıklarıyla besleniyor olsa da, insanların da kulaklarından içeri giriyor olmaları ilaçlama işlemlerinin mutlaka uzman kişiler tarafından yapılmasını gerektirir. Ayrıca akla gelen gelmeyen her yerde dolaşan bu böcekler, gezindikleri yerlerdeki virüs ve bakterilerin insanlarla etkileşime geçmesine de yardımcı olduğundan kulağa kaçan ile mücadele için yapılacak işlemlerinin geciktirilmemesi önemlidir. Basit uygulamalar ile kontrol altına alınamadıklarından, bu haşerlerden kurtulmak için yasal firmalar ile çalışmak gerekmektedir.

Kulağa kaçandan kurtulmak için  Zaman İlaçlama Servisi kalitesini tercih edebilir, uzman ilaçlama ekibimizle bu tehlikeli böceklerden kısa sürede kurtulabilirsiniz. Firmamız kulağakaçan ilaçlama işlemlerinde olduğu gibi; Karafatma, kalorifer böceği, hamam böceği ve bit gibi diğer zararlılardan da kurtulmanızı sağlamaktadır. Bizi; İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir ve İzmit’in her yerinden günün her saati arayabilirsiniz. Firmamız gerekli sertifikaları ile uzmanlığını ve deneyimi ortaya koymakta, kulağakaçan ile mücadele de dâhil olmak üzere tüm hizmetlerine memnuniyet garantisi vermektedir. Her bütçeye uygun çözümlerimiz bulunmakta, böcek ve haşerelerden uzun vadeli olarak kurtulmanız sağlanmaktadır.