lagim-faresiYapıların bodrum katlarından kanalizasyon borularına kadar en pis ortamlar da dahi yaşayabilen lağım faresi türleri, binlerce farklı mikropla birlikte yaşadığı için son derece dayanıklı canlılardır. Lağım faresi ilaçlama uygulamalarının uzmanlar tarafından yapılması da bu sebepten ötürü bir gerekliliktir. Zira bu kemirgenler ile mücadele için tercih edilen korsan kişiler farelerin daha da dirençli hale gelmesine sebep olan yanlış kimyasallar kullanmakta, ve aslında sorunun katlanarak büyümesini sağlamaktadır. İlaçlama işlemlerinde kullanılacak ilaçların Sağlık Bakanlığı onaylı olması, ilaçlamanın insanları etkilememesini sağlayacaktır.

Lağım faresi ile mücadele konusunda kullanılacak ilaç karışımlarından uygulamanın nereye yapılacağına, uygulama tekniklerinden farelerin dış ortamla bağlantısına kadar her adıma dikkat edilmesi gerekir. Bu canlılar zaten doğdukları andan itibaren her türlü pislik ve mikrobun içinde yaşamaya alıştığından son derece güçlü bir bağışıklık sistemine sahip olmakta, bu da lağım faresi ilaçlama uygulamalarında yapılacak en ufak yanlışın fareleri daha da dirençli hale getirmesine neden olmaktadır. Her an yiyecek arayan bu canlılar besin bulmak için en küçük deliklerden dahi geçebilir ve insanların olduğu yaşam alanlarına ulaşarak gezindikleri her yerinde bakteri ve virüslerle dolmasını sağlayabilmektedir.

Yasal olarak fare ilaçlama hizmetleri veren en kaliteli firma olan Zaman İlaçlama Şirketi, uzman personeli ile bu kemirgenler ile mücadele konusunda profesyonel çözümler sunmaktadır. Lağım faresi ile mücadele hizmetlerimiz haricinde bit, pire, kene, hamam böceği, kalorifer böceği gibi böcek ve haşereler üzerinde anında etkili olan ilaçlama hizmetlerimiz de bulunmaktadır. İstanbul, Ankara, İzmir, İzmit ve  Bursa fare ilaçlama firmaları ,  arasında en başarılı lağım faresi ile mücadele hizmetleri için firmamızdan yararlanabilirsiniz. Firmamızı Pazar günleri de dâhil olmak üzere haftanın her günü arayabilir, lağım faresini yok etme ve tüm diğer hizmetlerimiz hakkında bilgi edinebilirsiniz. Bakanlık onaylı ilaçlar kullanarak legal olarak ilaçlama yapan ve sunduğu tüm ilaçlama hizmetlerinin sorunun boyutu ne olursa olsun kesin çözüm sunacağını garanti eden firmamızdan haşere ve kemirgen mücadelesi için destek alabilirsiniz. Fiyat konusunda da en makul çözümleri sunarak her bütçeleri de düşünen hizmetler sunmaktayız.