oryantal-hamam-bocegi

Siyah rengi ve nispeten oval kenarlı gövde yapısı ile diğer hamam böceği türlerinden ayrılan oryantal hamam böceği, 6 aydan uzun süre yaşayabilen ve organik maddeler dışında neredeyse tüm “inorganik” bileşenlerle de beslenebilen oldukça tehlikeli bir böcektir. Oryantal hamam böceği ilaçlama konusunda “yasal” olarak hizmet veren ilaçlama firmalarının tercih edilmesi bir lüks değil, sorundan kurtulmak için temel bir gereksinimdir. Zira oryantal hamam böceği ilaçlama, pire ilaçlama gibi amatör kişiler tarafından yapılmayacak kadar karmaşık ve kimyasallar ile böcekler hakkında bilgi sahibi olunması gereken bir uygulamalar bütünüdür. Oryantal Hamam Böceği ilaçlama uygulamalarında kullanılan ilaçların gelişigüzel seçilmesi, böcekleri öldürmeye çalışmaktan çok onları beslemeye çalışmak gibidir.

Sentetik kimyasalların birçoğunu yiyebilen bu böceklere oryantal hamam böceği ilaçlama adı altında içeriği dahi bilinmeyen kimyasalların püskürtülmesi, böceklerin daha da hızlı bir şekilde üremesi için sınırsız besin kaynağı sunmak anlamına gelir. Oryantal hamam böceği ilaçlama işlemlerinde yapılan bu tür yanlışlıklar sonucu kimyasal maddeler ile beslenen böceklerin doğal olarak bağışıklık sistemi de bu maddelere karşı direnç geliştirir. Sonuç olarak bir defa dahi oryantal hamam böceği ilaçlama konusunda korsan çalışan kişilerin yaptığı işe güvenilmesi, sonrasında dişli ve baş edilmesi zor bir sorunla karşı karşıya kalınmasına sebep olabilir. Bir de yapılan bu yanlış oryantal hamam böceği ilaçlama uygulamalarının yumurtalara da zarar vermediği düşünülürse, sorunun kısa sürede daha da köklü olarak ortaya çıkması işten bile değildir.

Zaman İlaçlama olarak profesyonel çözümlerle ve insan sağlığına zarar vermeden doğrudan böcekleri hedef alan ilaç karışımları ile oryantal hamam böceği ilaçlama hizmetleri sunmakta, sorundan kısa süre içinde kurtulmanızı sağlamaktayız. Oryantal hamam böceği ilaçlama hizmetlerimiz dışında firmamızı pire, kene, örümcek, fare ve diğer tüm zararlılar için de arayabilirsiniz. Oryantal hamam böceği ilaçlama uygulamalarımızdan; İstanbul, İzmir, Ankara, İzmit ve Bursa’nın tüm ilçelerinde faydalanabilirsiniz. Firmamız böcek ve haşere ilaçlama hizmetlerinde %100 çözüm garantisi vermekte, fiyat konusunda da bütçe dostu çözümler sunmaktadır.