pire-ile-mucadeleKuvvetli bacakları ile canlının üzerinden asla düşmeyen bu böceklerden kurtulmanın en etkili ve bilinen tek yolu pire ilaçlama uygulamalarıdır. Kuşlardan kedi ve köpeklere, kümes hayvanlarından vahşi hayvanlara birçok farklı canlı üzerinde birkaç yıl gibi uzun bir süre yaşayabilen pireler ancak uzmanı tarafından yapılan uygulamaları ile yok edilebilir. Kan ile beslendiği için mikropların da bulaşmasının ilk sebeplerinden biri olan pire türleri, işlemlerinin bilinmediği geçmiş dönemlerde onlarca farklı salgın hastalığın yayılmasına neden olmuştur. Günümüzde pire ile mücadele uygulamalarında büyük aşama kat edilmiş olmasına rağmen hala korsan çalışan kişilerin yaptığı bilinçsiz ilaçlama işlemleri nedeniyle hastalık yaymaya devam etmektedir.

Dış ortamda sıçrayarak insanların elbiselerine tutunan pireler, eve gelinmesi ile birlikte her yere yumurtalarını bulaştırabilir. Bu nedenle bilhassa evcil hayvan besleyenlerin pire ile mücadele hizmetlerinden düzenli aralıklarla yararlanması gerekmektedir. Zira sıcakkanlı hayvanlar olan köpekler, kediler ve kuşlar gibi evde beslenen hayvanların birçoğu, pireler için ideal bir yaşam ortamı oluşturmaktadır. İnsanların üzerinde de yaşayabilen ve çok çeşitli hastalıklara neden olabilen türleri bulunduğundan, pire ilaçlama işlemlerinin ev veya iş yeri demeden her ortamda düzenli olarak tekrarlanması gerekir. Uzman bir haşere ilaçlama firması tarafından yürütülen pire ile mücadele uygulamaları, binlerce yumurta bırakabilen bu böceklerin kısa süre içinde yok olmasını sağlayacaktır.

Bakanlık ruhsatı ve eğitimli uzman ilaçlama ekipleriyle çalışan Zaman İlaçlama İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir ve İzmit genelinde; kene, hamam böceği, kalorifer böceği, Kara Fatma, fare, örümcek, sivrisinek, gümüş böceği ve diğer tüm böcek türleri üzerinde etkili olan ilaçlama hizmetleri vermektedir. Firmamız sunduğu pireyi yok etme hizmetlerinde uzmanlığına güvenerek %100 müşteri memnuniyeti vermektedir. Pire ilaçlama hizmetlerimiz sorundan kısa sürede ve kalıcı olarak kurtulma imkanı sağladığından müşterilerimizi memnun etmekte, ekonomik fiyatlarla bu memnuniyetin daha da artmasını sağlamaktadır.