Pirelerden korunmanın yolları; en doğal ve en uygun pire ilaçlama fiyatları ile 17 yıldır sektörde olan firmamızda!pireden kurtulma

Pireden korunmak için bireysel şekillerde alınan önlemler çoğu zaman yetersiz kalmaktadır. Zira zıplayarak hareket eden ve son derece aktif olan bu haşereler, çok hızlı çoğaldığı gibi bir canlıdan başka bir canlıya kolaylıkla geçebilir. Tahtakurusu, bit ve kene gibi kan emerek beslenen diğer haşerelere nazaran çok daha hızlı hareket edebilen ve çabuk yer değiştirebilen pirelerin yaşam alanlarına girişi genellikle evcil hayvanlar yoluyla olmaktadır. Kedi ve köpek gibi hayvanların üzerindeki bu haşereler, insanların vücuduna ya da kıyafetlerine tutunarak yaşam alanlarına giriş yapabilmektedir. Çok hızlı bir şekilde ürediğinden çok kısa zamanlarda bütün alanı sarabilen pire, iyi gizlenebildiği için ve küçük yapılı bir böcek olduğundan bireysel yollarla yok edilmesi son derece zordur.

Özellikle bahçeli evlerde ve sokak hayvanlarının sık görüldüğü bölgelerde bu haşerelere sıklıkla rastlanırken, yaşam alanlarında pireyi yok etmek için ilaçlama yaptırmak şarttır.