Pireden Kurtulmanın Doğal Yolları Pireden Kurtulmanın Doğal Yolları. Pireler daha çok kedi ve köpeklerde görülür ve bu hayvanlar ile insana bulaşabilirler. Isırdığında kol, bacak ve deri üzerinde kırmızı kabarıklıklar görülebilir. Pire ısırdığında vücudumuz kaşınmaya başlar. Peki pire ısırığını nasıl anlayabiliriz,  iş te bazı ip uçları :

Pire ısırığı, aynı sivrisinek ısırığına benzemektedir. Yakın aralıklarla 4- 5 ısırık olabilmektedir. Ve vücutta kaşıntıya sebep olmaktadır.

Pireden Kurtulmanın Doğal Yolları

Tozlu, rutubetli alanlarda ve hayvanların derileri üzerinde yuva yapan pireler, yumurtalarını bulundukları ortama bırakırlar ve pireden kurtulmanın doğal yolları aramanmaya başlanır.

Pireler, giydiğimiz kıyafetler ile bir ortamdan diğer ortama taşınabilirler. Kıyafetlerin üzerinde pire olmasa bile, pire yumurtaları bulunuyorsa, olgunlaşma dönemi sonrasında kıyafetlerimiz üzerinde pireler oluşmaya başlarlar ve pireden kurtulmanın doğal yolları pire ilaçlama şirketleri tarafından sizlere sunulmaktadır.

Pireden Kurtulmanın Doğal Yolları

Pire ve pire yumurtaları, kıyafetlerimiz ve hayvanlar ile halı üzerinde de barınabilirler. İyi bir pire ilaçlama firması size pireden kurtulmanın doğal yolları ve yöntemlerini anlatırken bu konuya da değinmelidir. Evinize gelen ilaçlama firması, halı, kilim, paspas, kapı arkası, oturma ve yatak odası gibi alanları özenle, dikkatli bir biçimde ilaçlamalıdır.

Pire ilaçlama esnasında kokulu ilaçlama tercih edilmelidir. Kokusuz ilaçlama da yapılabilir ancak kokulu ilaçlama daha çok olumlu etki göstermektedir. ilaçlama esnasında ortam terkedilmeli, uzman pire ilaçlama ekibi tarafından maske ve kaliteli techizat ile ilaçlama gerçekleştirilmelidir. Pireden Kurtulmanın Doğal Yolları.