tatarcikOldukça zararlı bir sinek çeşidi olan tatarcık, en pis yerlerde gezindiği için insanlara mikrop saçan ve bu nedenle de tatarcık ilaçlama uygulamaları ile muhakkak önlem alınması gereken bir zararlıdır. Gündüze saatlerinde nispeten daha pasif olan bu sinekler, gece olduğunda besin bulmak için aktif hale geçer. pire ilaçlama ve Tatarcık ilaçlama uygulamalarının doğru şekilde yapılmaması halinde bu küçük sinekler insanlar için tahmin edilmesi güç sorunlara neden olabilmektedir. Tıpkı sivrisinekler gibi kan emerek beslendikleri için insanlara pek çok farklı türde hastalığın bulaşmasına neden olmaları, tatarcık ilaçlama konusunun ertelenmemesini gerektirmektedir. Zira tatarcık ilaçlama hizmetlerinin yasal bir firmadan alınmaması halinde bu sinekler insanların kanını emmeye devam etmekte ve bu esnada da doğrudan kanla temas kurduklarından mikropların çok kolay bir şekilde insanlara geçmesine neden olmaktadırlar.

Tatarcıklar lağım sularından bataklıklara en pis yerlerde yaşadığından birçok virüs ve bakteriyle doğrudan temas ederler. Tatarcık ilaçlama hizmetlerinin uzmanlar tarafından yürütülmesi halinde bu sineklere karşı etkili bir koruma geliştirilebilir. İnsanlara bulaştırdıkları hastalıkların en ciddilerinden biri olan ve kendi isimleriyle anılan tatarcık Humması, tatarcık ilaçlama uygulamalarının yapılmaması ya da bilgisizce yapılması sebebiyle görülen bir rahatsızlıktır. Şark çıbanı, çok çeşitli ateşli rahatsızlıklar, tavuk hastalığı ve birçok bağırsak sorunu da yine bu küçük sineklerden insanoğluna bulaşmaktadır. Bu hastalıklardan koruma sağlamak için tatarcık ilaçlama konusunda kalitesini belgelerle ortaya koyabilen ilaçlama firmalarıyla çalışılması gerekir. Tüm bu hastalıkların dışında tatarcık ilaçlama işlemlerinin “olması gerektiği gibi” yapılmaması halinde, virüs yoluyla bulaşan ve çok tehlikeli olan salgın hastalıkların da görülmesi söz konusudur.

Deneyimli ve profesyonel ekiplere sahip olan firmamız Zaman İlaçlama, bakanlık onaylı ilaçlar ile İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir ve İzmit genelinde tatarcık ilaçlama hizmeti vermektedir. Tatarcık ilaçlama dışında hamam böceğinden kalorifer böceğine, pireden Karafatmaya tüm böcek sorunlara garantili çözümler getiren firmamız, eğitimli ilaçlama personeli ile ev ve işyeri fark etmeden sorundan tamamen kurtulmanızı sağlayacaktır. Firmamız hizmet kalitesi ve çözüm garantisi konusunda iddialı olduğu gibi, bu iddiasını avantajlı fiyatlar sunma konusunda da sürdürmektedir.