uyuz-bocegiDoğrudan insan ve diğer hayvanların kanıyla beslenmeyen uyuz böceği, daha ziyade kurumuş deri kalıntılarını ve döküntüleri yer. Kıl, yün, pamuk ya da deriden yapılan tüm eşyaları yiyebildikleri için uyuz böceği ilaçlama uygulamalarının yapılmasında geç kalınması halinde ciddi zarar verebilirler. Ev ve işyerlerine bir defa girdikten sonra her şeyi yiyebilen bu böceklerden kurtulmak için etkili bir uyuz böceği ilaçlama uygulaması yapılması şarttır. Bulundukları ortamda yeterli miktarda besin olması halinde birkaç ayda bir yumurtlayabilir ve her seferinde yüzlerce yumurta bırakabilirler. Bu nedenle uyuz böceği ilaçlama hizmetlerinden yararlanmak için uzman bir firma ile iletişime geçmekte acele edilmesi gerekir.

Uyuz böceği ile mücadele konusunda yapılacak ilk şey, böceklere yumurta bırakma fırsatı vermeden sorun fark edilir edilmez ve pire ilaçlama gibi  uyuz böceği ilaçlama konusunda deneyim ve uzmanlığa sahip olan bir firmayı aramaktır. Amatör çabalara girilmesi ya da daha kötüsü korsan kişilerin devreye sokulması, uyuz böceği ilaçlama açısından herhangi bir yarar getirmemektedir. Zira profesyonellerin yapması gereken bir işte ve pek çok noktasında uzman derecesinde bilgi sahibi olunması gerekirken bilinçsizce yapılan uyuz böceği ilaçlama uygulamalarının sadece adı “Uyuz Böceği ilaçlamadır”…

Bu böcekler çok hızlı bir şekilde üreyerek maddi açıdan tahmin edilemeyecek kadar büyük zarar verebilir, uyuz böceği ilaçlama işlemlerinin doğru bir şekilde yürütülmemesi halinde mekândaki tüm eşyaların kullanılmaz hale gelmesine sebep olabilirler. Firmamız uyuz böceği ilaçlama konusunda “garantili hizmetler” sunmaktadır. Bakanlık ruhsatı ile yani “yasal” olarak çalışan firmamız, bakanlık oyanı almış yani insanlar açısından tehlike arz etmeye özel ilaç karışımları kullanmaktadır. Sunduğumuz tek hizmet uyuz böceği ilaçlama olmamakla birlikte; hamam böceğinden çiyana, kalorifer böceğinden fareye tüm zararlılardan kurtulmanızı sağlayan uzman ilaçlama çözümleri sunmaktayız. Firmamız İstanbul, İzmir, Bursa, İzmit ve Ankara’nın her yerinde, ilaçlama konusunda en ekonomik çözümlerle 7/24 hizmetinizdedir. Ev ve apartmanlar için garantili ilaçlama hizmetlerimiz dışında ticari işletmeler için profesyonel ilaçlama çözümleri de sunmaktayız.