Beyoğlu Pire İlaçlama

Firmamızın Beyoğlu pire ilaçlama hizmetini tam manası ile yapabilmesi için sizler de pire gördüğünüz anda anında iletişim numaralarımızdan bizi arayabilirsiniz. Bu sayede pirelerin fazla çoğalmadan anında müdahale edebilmemize olanak tanınmış olur. İlaçlama yapılacak alanı metrekare olarak söylediğinizde ona uygun Beyoğlu pire ilaçlama fiyatları bilgisi alırsınız.

Bu şekilde onay verdiğiniz zaman randevu bilgisi oluşturmuş olursunuz. Randevu zamanında anında ilaçlama ekibimiz talep ettiğiniz yere gelecektir. Sizlere özel olarak ilaçlama hizmetini sunabilmek için öncelikle ekiplerimiz ev dışı ya da ev içindeki pire istilası durumuna bakarlar. Bu istila durumunu analiz ederek buna uygun şekilde ilaçlama yöntemi belirlenir.

Ev içi ya da ev dışı mekanın durumuna uygun şekilde ister haşere ister pire ilaçlama işlemini en uygun kriterle uygun nitelikte yapacaklardır. Bu sayede anında ve garantili çözüm ile birlikte sizler de pire ilaçlaması hususunda bu alandan kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Duruma uygun nitelikte ilaçlama, detaylama yönünden ya da ilaç kullanımı yönünden pire istilası baz alınarak uygulanır. Bu durum da pire istilasını anında ortadan kaldıracak nitelikte olmaktadır.

Pire İlaçlamasında Evcil Hayvanların Rolü

Pire ilaçlaması yapılırken, evcil hayvan bulunan yerlerde ekibimiz gelmeden önce evcil hayvanın da veteriner tarafından ilaçlama yapılmasını önermekteyiz. İç ve dış parazit aşısını düzenli yaptırdığınız zaman pire istilasında evcil hayvanlarınız üzerinde pire konak yapmaz. Özellikle damla formundaki dış parazit aşıları evcil hayvanlarınızı korumak için yapılır. Pirenin sık geldiği bölgeler olan, tasmanın olduğu kısım ve kuyruğun üst bölümüne dış parazit damlaları yapılır.

Pireler evcil hayvanda en sık bu bölgelere gelir. Aşısı yapılmış bir evcil hayvana geldiği zaman yumurta bıraksa dahi bu yumurtalar kan ile beslenemez. Pire de evcil hayvanınızı ısırdıktan sonra ölecek ve üzerinde konakçı olmayacaktır. Firmamızın ilaçlama işleminden önce evcil hayvanın da veterinerde aşılanması, tüylerinin tıraş olması ya da ilaçlama sırasında evde olmaması pirelerin daha kolay şekilde yok edilmesine olanak sağlamaktadır.

Pire İlaçlaması Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Pire ilaçlama işlemi iç mekânda yapılacak ise evcil hayvanınızı o esnada ev içerisinde bulundurmamalısınız. Veterinere gönderilmesi ve aşı yapılması daha uygun olacaktır.

Ev ilaçlamalarında özellikle kıyafetlerinizin bulunduğu yerde daha yoğun ilaçlama yapılır. Bunun nedeni pirelerin yumurtalarını insan kokusu sinen koltuk, kıyafet, yatak, nevresim takımı, yorgan vb. alanlara bırakmasıdır. Ev ilaçlaması bu nedenle detaylı olur.

İç mekan ilaçlamalarında mutfak da ilaçlanacağı için bu alanda açıkta yemek bırakmamaya özen göstermelisiniz.

İlaçlama yapılmasının ardından tüm tekstil ürünlerinin minimum 60 derece ve üzeri yıkanması güneşte kurutulması uygundur. Güneşte kurutuma imkanı yok ise kurutma makineleri gibi ani ısı veren yerlerde de kurutma imkanı sağlayabilirsiniz.

Beyoğlu Pire İlaçlama Şirketi mi Arıyorsunuz?

Beyoğlu pire ilaçlama şirketi olarak firmamız sizlere uygun kriterlerde hizmet sağlamaktadır. Beyoğlu pire ilaçlama firması olarak bizlere güvenebilirsiniz. Çünkü şimdiye kadar yapmış olduğumuz işlerde pire ilaçlaması hususunda oldukça başarılı adımlar atmış bulunmaktayız. Bu adımları sizler de referanslarımızdan görebilirsiniz. Hem iç mekân olarak hem de dış mekan olarak yapmış olduğumuz ilaçlama işleminde pirenin yoğunluk gösterdiği bölgeden başlayarak en az yoğunluk göstermiş olduğu bölgeye kadar derinlemesine ilaçlama sağlamaktayız.

İlaçlama hizmetimizden yararlanmak adına en kısa süre içerisinde hem sitemizden hem de iletişim numaralarımızdan yararlanabilirsiniz. Konu ile ilgili bilgi alabilir ve randevu oluşturabilirsiniz. Sizin için kolay ve çözüm odaklı hizmeti ancak firmamız istendik şekilde ortaya çıkarmaktadır. İlaçlama konusunda bu ayrıcalığı siz de yaşayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now ButtonHemen Ara